Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku SAMODZIELNY REFERENT W DZIALE DOSKONALENIA JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W BIURZE DYDAKTYKI

Katowice

, Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

SAMODZIELNY REFERENT W DZIALE DOSKONALENIA JAKOŚCI KSZTAŁCENIA W BIURZE DYDAKTYKI
Katowice

Opis stanowiska

1. Zakres obowiązków:
• realizacja prac związanych z terminowym przeprowadzeniem badania jakości kształcenia na wszystkich formach studiów prowadzonych w Uniwersytecie,
• współpraca przy opracowywaniu wewnętrznych aktów prawnych, dokumentacji, raportów, zestawień,
• współpraca z wewnętrznymi jednostkami organizacyjnymi Uniwersytetu,
• inicjowanie działań usprawniających pracę Działu Doskonalenia Jakości Kształcenia .

Wymagania

2. Niezbędne wymagania:
• wykształcenie wyższe,
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• umiejętność organizacji i planowania pracy własnej,
• dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,
• biegła znajomość języka polskiego w przypadku obcokrajowców (w mowie i piśmie),
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• wysoka kultura osobista.

3. Wymagania dodatkowe:
• znajomość struktury organizacyjnej Uczelni,
• znajomość Przepisów Ustawy Prawo o Szkolnictwie Wyższym,
5. Wymagane dokumenty:
• CV,
• list motywacyjny,
• skany odpisów/kopii dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje i doświadczenie wymagane w procesie rekrutacji na dane stanowisko pracy,
• oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Oferujemy

4. Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, początkowo na czas określony
oraz możliwość rozwoju zawodowego. Miesięczne wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 2300,00 zł brutto. Praca będzie wykonywana od poniedziałku do piątku w godzinach 07:30-15:30 – w okresie przeprowadzania badań jakości kształcenia (ankietowania) praca wykonywana będzie według ustalonego wcześniej harmonogramy (w tym wybrane weekendy).
Planowane zatrudnienie: od dnia 26 lutego 2018 r.