Branża

  • BHP / Ochrona Środowiska

Lokalizacje

  • Lubin
    (14-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. BHP

Lubin

, Azymut

Specjalista ds. BHP
Lubin

Opis stanowiska

- przeprowadzanie kontroli warunków pracy,
- nadzór nad bezpieczeństwem robót w miejscu ich wykonywania(wyjazdy służbowe),
- informowanie o wykrytych zagrożeniach wraz z propozycjami usunięcia i rozwiązań,
- prowadzenie i przechowywanie rejestrów dotyczących incydentów, wypadków, chorób zawodowych i warunków pracy,
- przeprowadzanie i organizacja szkoleń BHP,
- wykonywanie dokumentacji powypadkowej, po wcześniejszej ocenie i określeniu przyczyn danych okoliczności.

Wymagania

- wykształcenie w zakresie BHP,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w mowie i piśmie,
- bardzo dobra znajomość systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy,
- gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- przyjazną atmosferę,
- pracę w stabilnej firmie.