Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Organizator podróży

Kraków

, TeCe sp. z o.o.

Organizator podróży
Kraków

Opis stanowiska

Biuro TravelConcierge poszukuje osoby do obsługi klienta w zakresie podróży szytych na miarę - podróże służbowe na targi, konferencje, oraz wyjazdy o charakterze wakacyjnym. Realizacje dotyczą każdej długości i szerokości geograficznej.

Jeżeli jesteś osobą, która dobrze będzie się czuła na stanowisku, którego głównym zadaniem jest organizacja, planowanie i rozliczanie zamówień klientów, dzwoń i pisz śmiało. Szukamy ludzi z dużymi pokładami energii i zaangażowania w powierzone zadania. Warunkiem koniecznym jest wysoka kultura pracy, uśmiech i bardzo dobra znajomość języka angielskiego. A jeżeli masz już doświadczenie na podobnym stanowisku to jesteś idealnym kandydatem.

Zadania:
- obsługa, koordynacja i rozliczanie zamówień
- kompleksowa obsługa rezerwacji;
- wsparcie innych pracowników w realizacji zamówień
- utrzymanie dobrych relacji z klientami.

Wymagania

- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (warunek konieczny);
- dobra lub bardzo dobra znajomość geografii;
- znakomita organizacja pracy;
- umiejętność radzenia sobie z sytuacjami stresowymi;
- umiejętność planowania;
- bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office;
- dokładność, sumienność, samodzielność, łatwości w nawiązywaniu kontaktów;
- inicjatywa i zaangażowanie w wykonywaniu zadań;
- umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie;

Oferujemy

- pracę w młodym, prężnie działającym zespole;
- wynagrodzenie: umowa o pracę
- udział w szkoleniach, wyjazdach studyjnych oraz targach branżowych;
- ciekawą pracę pełną wyzwań;
- niezbędne w pracy narzędzia.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz
Miejsca wykonywania pracy: Kraków