Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Gliwice
    (44-100)

Praca na stanowisku Pracownik działu personalnego z językiem niemieckim

Gliwice

, German Logistic GmbH Sp. z o.o.

Pracownik działu personalnego z językiem niemieckim
Gliwice

Opis stanowiska

przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy pracowników w j.niemieckim i j.polskim
• naliczanie wynagrodzeń pracowników zgodnie z niemieckim prawem
• przygotowywanie rozliczeń rocznych podatkowych pracowników
• udzielanie informacji i współpraca z kierownikami oraz pracownikami działu personalnego
• stały kontakt i współpraca z urzędami niemieckimi oraz kasami chorych w zakresie spraw pracowników
• dokonywanie zgłoszenia i wyrejestrowywania pracowników z instytucji zgodnie z wymaganiami prawa niemieckiego
• gromadzenie i kontrola nad dokumentacją osobową obsługiwanych pracowników

Wymagania

• Biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• Wykształcenie wyższe
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
• Umiejętność pracy w zespole, terminowość, dokładność
• Komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
• Mile widziane doświadczenie w pracy Agencji Zatrudnienia
• Mile widziana znajomość programów Landwehr i Datev

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Zdobycie wiedzy z zakresu niemieckiego prawa pracy
• Pracę w międzynarodowym środowisku, szkolenia, awans pionowy