Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Pracownik Sekretariatu Szkoły

Katowice

, EFFEKT Sp. z o.o.

Pracownik Sekretariatu Szkoły
Katowice

Opis stanowiska

• Bieżąca obsługa klientów bezpośrednio w sekretariacie szkoły, poprzez telefon oraz drogą elektroniczną
• Aktywna sprzedaż oferowanych usług firmy
• Kontakt z potencjalnymi klientami celem promocji oferowanych usług firmy
• Udzielanie klientom informacji o firmie, procedurach oraz oferowanych produktach
• Zapewnienie poprawności obiegu dokumentów zgodnie z obowiązującymi procedurami
i systemami
• Korespondencja biurowa z instytucjami, potencjalnymi klientami firmy
• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

• doświadczenie w obsłudze klienta
• doświadczenie w sprzedaży
• nastawienie na osiągane wyniki
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne w tym komunikacyjne
• orientacja na najwyższą jakość obsługi klienta
• silna motywacja do pracy oraz pozyskiwania nowej wiedzy
• wykształcenie min. średnie
• dobra znajomość pakietu MS Office, w tym bardzo dobra MS Excel
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• kreatywność
• dyspozycyjność

Oferujemy

• pracę w młodym i ambitnym zespole
• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny
• atmosferę opartą na współpracy
• indywidualne podejście do każdego pracownika
• szkolenia podnoszące kwalifikacje