Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Recepcjonistka/Recepcjonista

Bełchatów

, Agencja Pracy Select

Recepcjonistka/Recepcjonista
Bełchatów

Opis stanowiska

- Bieżąca obsługa recepcji oraz odpowiedzialność za jej prawidłowe funkcjonowanie.
- Profesjonalna obsługa klientów.
- Obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych.
- Obsługa komputera i urządzeń biurowych.
- Prowadzenie rozliczeń finansowych (min. wystawianie paragonów, faktur, wykonywanie raportów).
- Dbanie o czysty i schludny wygląd recepcji.
- Wspieranie pozostałych pracowników w wykonywaniu codziennych obowiązków.

Wymagania

- Zdolność logicznego myślenia oraz umiejętność kojarzenia faktów.
- Umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
- Odpowiedzialność, punktualność, samodzielność, zaangażowanie.
- Schludny, zadbany wygląd i miła aparycja.
- Umiejętność organizacji pracy oraz umiejętności sprzedażowe.
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
- Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
- Możliwość zarejestrowania się w Powiatowym Urzędzie Pracy.

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę na pełny etat.
- Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie.
- Zdobycie dodatkowego, cennego doświadczenia w pracy na stanowisku recepcjonistki.
- Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy.