Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Otwock
    (05-400)

Praca na stanowisku Pracownik biurowy

Otwock

, WawaGra

Pracownik biurowy
Otwock

Opis stanowiska

- Organizacja biura dla firmy z branży turystycznej (wycieczki szkolne),
- Obsługa kontrahentów telefoniczna, mailowa oraz w zakresie korespondencji tradycyjnej
- Wsparcie sprzedaży w zakresie dystrybucji ofert
- Wsparcie realizacji w zakresie logistyki, m. in. rezerwacja hoteli
- Wystawianie i archiwizacja dokumentów księgowych - współpraca z biurem księgowym
- Przygotowanie zestawień i raportów
- Tworzenie i administrowanie bazami danych

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie środowiska Excel na poziomie zaawansowanym)
- Wrodzone zamiłowanie do porządku
- Systematyczność i skrupulatność
- Pozytywne nastawienie
- Dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
- Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
- stałe wynagrodzenie plus premię
- niestandardowe spotkania integracyjne
- możliwość awansu na stanowisku Office Managera