Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Praca w biurze podróży

Warszawa

, VICTORIA TRAVEL

Praca w biurze podróży
Warszawa

Opis stanowiska

Poszukujemy do naszego zespołu dodatkowych osób, która oprócz sprzedaży standardowych ofert będą rozwijać jeden z naszych ulubionych segmentów:
- specjalista ds. wyjazdów związanych z aktywnościami fizycznymi: na nurkowanie, wind/kite-surfing, na narty / snowboard itd., wymagana licencja nurkowa min. podstawowa i znajomość rynku nurkowego

Jesteśmy zarówno touroperatorem, jak również agentem wielu biur podróży. Nasze biuro jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18.

Opis stanowiska:
- kompleksowa obsługa klienta (głównie telefoniczna i mailowa, okazjonalnie bezpośrednia),
- rezerwacja i sprzedaż imprez turystycznych różnych touroperatorów,
- szycie ofert na miarę w ramach naszej działalności touroperatorskiej,
- rozwijanie segmentu wyjazdów związanych z wybraną specjalizacją,
- prowadzenie obsługi po sprzedażowej,

Wymagania

- masz minimum 12 miesięcy doświadczenia w innych biurach podróży,
- chcesz się rozwijać ponad standardową pracę w biurze agencyjnym,
- uwielbiasz sprzedaż bezpośrednią, mailową i telefoniczną,
- rozumiesz, że nie wiesz wszystkiego, umiesz powiedzieć: sprawdzę,
- lubisz pracować pod presją czasu i z wieloma klientami jednocześnie,
- cechuje Cię komunikatywność, sumienność, rzetelność,
- samodzielnie szukasz rozwiązań,
- odpowiedzialność i zaangażowanie to Twoje drugie imię,
- posługujesz się sprawnie językiem angielskim,
- obsługę systemów rezerwacyjnych masz w jednym palcu,
- biegle obsługujesz komputer i umiesz wyszukiwać informacje,

Oferujemy

- stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę na pełny etat,
- pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 10-18,
- szkolenie z segmentu wyjazdów aktywnych,
- możliwość pracy zdalnej w wybrane dni,
- szansę rozwoju, poczucie sprawczości,
- wyjątkową satysfakcję z wykonywanej pracy, nasza praca ma sens,