Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Siemianowice Śląskie
    (41-100)

Praca na stanowisku Specjalista ds. rozliczania produkcji i transakcji handlowych

Siemianowice Śląskie

, DPM

Specjalista ds. rozliczania produkcji i transakcji handlowych

Opis stanowiska

• Samodzielne prowadzenie wszelkich operacji i rozliczeń dotyczących gospodarki magazynowej towarów, materiałów i wyrobów.
• Ewidencja operacji związanych z gospodarką magazynową w systemie Symfonia
• Ewidencja i kontrola dokumentów dotyczących dostaw oraz wydawania towarów, materiałów i wyrobów gotowych
• Rozliczenie dostaw towarów, wystawianie dokumentów dotyczących rozliczeń zakupu, sprzedaży i magazynu
• Rozliczenie kosztów produkcji
• Wycenę produkcji w toku
• Zapewnienie sprawnej i terminowej obsługi dokumentów dotyczących rozliczeń zakupu, sprzedaży i magazynu
• Wystawianie faktur sprzedażowych

Wymagania

• Wykształcenie co najmniej średnie
• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy w firmie produkcyjnej
• Znajomość zagadnień związanych ze środkami trwałymi
• Znajomość obsługi programu komputerowego Symfonia
• Doskonała organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu

Oferujemy

• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
• Możliwość ciągłego rozwoju,
• Zdobywania nowych umiejętności i kwalifikacji