Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pracownik Magazynowy

Łódź

, Work System
zakończona
Opublikowane 2018-02-06 15:46:16

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik Magazynowy
Łódź

Opis stanowiska

- kompletacja wysyłek,

-kodowanie i pakowanie obuwia,

-strechowanie palet.

Wymagania

- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku,

- dyspozycyjność do pracy na 1 zmianę.

Oferujemy

- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia ZUS,

- praca na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.



Miejsce wykonywania zlecenia: Łódź - Bałuty
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.