Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku PHP Developer

Kraków

, Sel-work

PHP Developer
Kraków

Opis stanowiska

Tytuł stanowiska: PHP Developer
Lokalizacja: Kraków
Wynagrodzenie: 4k-7k netto B2B

Wymagania

- bardzo dobra znajomość PHP (wersja PHP 5 lub nowsza)
- dobra znajomość SQL i Symfony 2/3
- wiedza w zakresie Javascript i GIT
- mile widziana wiedza w zakresie Vagrant, Docker, Gulp, Grunt lub Bower

Oferujemy

Wynagrodzenie: 4k-7k zł netto na b2b

Inne benefty: Karta MultiSport + najwyższy pakiet PZU dla pracownika i jego rodziny (ubezpieczenie zdrowotne) + MacBook (z monitorem 21:9 ultrawide)

Warunki zatrudnienia: b2b/UoP