Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku PRACOWNIK TECHNICZNY / SERWISANT

Konin

, Elemonter

PRACOWNIK TECHNICZNY / SERWISANT
Konin

Opis stanowiska

serwis i naprawa maszyn urządzeń produkcyjnych
montaż i nadzór nad montażem konstrukcji oświetleniowych i energetycznych
analiza i rozwiązywanie problemów technicznych przy współpracy z działem technicznym
planowanie wizyt serwisowych
dbałość o powierzone narzędzia

Wymagania

wykształcenie min. średnie
wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu konstrukcji stalowych,
znajomość rysunku technicznego
mile widziana znajomość budowy maszyn
rzetelność, sumienność, komunikatywność, dokładność w wykonywaniu zadań
dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów serwisowych na terenie Polski
prawo jazdy kategoria B
uprawnienia SEP do 1kV

Oferujemy

umowę o pracę
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
atrakcyjne wynagrodzenie
możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie