Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku SPECJALISTA DS. BIUROWYCH

Warszawa

, FES TECHNOLOGIA

SPECJALISTA DS. BIUROWYCH
Warszawa

Opis stanowiska

• Obsługa administracyjna biura (mi.n. centrala telefoniczna, poczta, kurierzy itp),

• Kompleksowa obsługa procesu składania ofert (od przygotowania oferty, poprzez złożenie zamówienia oraz kontrolę realizacji do wystawienia faktury dla Klienta,

• Przygotowywanie pism, raportów, zestawień oraz innych dokumentów dotyczących bieżącej działalności spółki,

• Współpraca z działem handlowym, marketingu oraz technicznym,

• Współpraca z biurem rachunkowym - przygotowywanie dokumentów dla księgowości zgodnie z obowiązującymi procedurami,

• Kontakt telefoniczny z klientami oraz dostawcami,

• Inne prace biurowe związane z obsługą biura i obsługą Klienta,

• Praca w systemie CRM oraz Subiekt GT.

Mile widziane czynne prawo jazdy kat. B oraz zainteresowanie branżą technologii zaawansowanych.

Wymagania

• Min. 1 rok doświadczenia w pracy o charakterze biurowym,
• Min. uzyskany tytuł licencjata,
• Umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office),
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Duża samodzielność w działaniu,
• Komunikatywność i dyspozycyjność oraz wysoka kultura osobista.

Oferujemy

• Stabilne zatrudnienie wraz z umową o pracę (możliwa współpraca B2B),

• Możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy,

• Atrakcyjne wynagrodzenie + premie,

• Możliwość korzystania z pakietu Medicover oraz polisy PZU.