Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Katowice
    (40-001)

Praca na stanowisku Programista C++

Katowice

, Cyclad

Programista C++
Katowice

Opis stanowiska

• Wprowadzanie zmian w istniejącym oprogramowaniu w celu dopasowania rozwiązań do potrzeb klienta
• Analiza zgłoszonych przez klienta nieprawidłowości w działaniach systemu
• Tworzenie dokumentacji technicznej
• Testowanie istniejącego systemu jak również testowanie wprowadzonych zmian

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (informatyka, automatyka lub elektronika)
• Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra znajomość środowiska MS Visual Studio
• Doświadczenie w programowaniu C++
• Znajomość Windows Server
• Znajomość protokołów sieciowych

Mile widziane:
• Znajomość C#, DOORS, Synergy, AMQP i WPF
• Dobra znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

• Udział w projektach mających na celu usprawnienie rozwiązań z których korzystają miliony osób na całym świecie
• Pracę z wysokiej klasy specjalistami
• aktywny wpływ na swój rozwój
• Pakiet szkoleń
• Karta Multisport
• Prywatna opieka medyczna
• Prywatny plan emerytalny
• Dofinansowanie wypoczynku letniego