Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Pracownik Redakcji

Gdańsk

, Portal Divers24

Pracownik Redakcji
Gdańsk

Opis stanowiska

- Opracowywanie tekstów informacyjnych,
- Wyszukiwanie materiałów do bieżących publikacji,
- Wykonywanie innych prac redakcyjnych, wspieranie pozostałych pracowników redakcji.

Wymagania

- Lekkie pióro
- Doświadczenie i wiedza z zakresu nurkowania (mile widziana),
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Biegła znajomość obsługi komputera, edytorów tekstów, programów MS Office oraz umiejętność zaawansowanego poruszania się po stronach internetowych , świetna znajomość funkcjonowania portali społecznościowych oraz G+
- Poprawność językowa, umiejętność swobodnego, bezbłędnego formułowania myśli,
- Umiejętność samodzielnego pisania tekstów,
- Inicjatywa i kreatywność,
- Otwartość na zmiany i nowe wyzwania,
- Dokładność, sumienność, dobra organizacja pracy, zaangażowanie,
- Konsekwencja i staranność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

Kurs nurkowy ( po okresie próbnym)
Pracę zdalną
Wsparcie merytoryczne
Adekwatną płacę do wniesionej pracy
Niezbędne narzędzia pracy
Pracę w przyjaznym zespole i miłej atmosferze,
Perspektywy rozwoju zawodowego