Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Poznań
    (61-772)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów

Poznań

, superczyste

Specjalista ds. Pozyskiwania Klientów
Poznań

Opis stanowiska

-pozyskiwanie klientów
-budowanie i utrzymywanie relacji z klientami
-przygotowywanie ofert handlowych
Zakres obowiązków:
-budowanie bazy klientów
-samodzielna telefoniczna sprzedaż produktów i usług firmy

Wymagania

-umiejętność nawiązywania kontaktów telefonicznych z Klientami
-nastawienie na realizację celów
-wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych
-bardzo dobra organizacja pracy
-obsługa pakietu biurowego (MS Office)
-mile widziane doświadczenie w sprzedaży telefonicznej
-samodyscyplina

Oferujemy

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-pracę w stałych godzinach 8:00-16:00 od poniedziałku do piątku w siedzibie firmy na ul. Strzeszyńskiej 33
-wynagrodzenie adekwatne do pełnionych zadań
-miesięczny system premiowy, uzależniony od wypracowanego wyniku