Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Asystent ds. koordynowania projektu unijnego

Kraków

, Orbe

Asystent ds. koordynowania projektu unijnego
Kraków

Opis stanowiska

• Nadzór nad realizacją projektu i osiągnięciem założonych celów
• Odpowiedzialność za realizację wskaźników projektu
• Przygotowanie dokumentacji projektowej
• Koordynowanie pracy podległego zespołu
• Rekrutacja pracowników
• Nadzór nad powierzonymi placówkami
• Zaopatrzenie
• Kontakt z jednostkami związanymi z wdrażaniem środków unijnych
• Prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektu UE

Wymagania

• Doświadczenie w koordynowaniu prac związanych z rozliczaniem projektów dot. rynku pracy/edukacji współfinansowanych ze środków unijnych
• Znajomość wniosków płatniczych oraz zasad realizacji projektów w ramach perspektywy 2014-2020
• Umiejętność zarządzania czasem
• Odpowiedzialność, systematyczność, komunikatywność
• Znajomość pakietu MS Office
• Prawo jazdy B

Oferujemy

• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Szkolenia
• Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość dalszego rozwoju
• Przyjazna atmosfera
• Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy