Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Kierownik ds. koordynowania projektu unijnego

Kraków

, firststeps

Kierownik ds. koordynowania projektu unijnego
Kraków

Opis stanowiska

• Przygotowywanie sprawozdań z realizacji projektu w zakresie finansowym i merytorycznym zgodnie z wytycznymi i wymaganiami konkursowymi oraz kontrola dokumentacji
• Realizacja wskaźników projektu
• Współpraca z klientami w realizacji projektu unijnego
• Współpraca z Instytucjami Pośredniczącymi w zakresie przygotowywania umów o dofinansowanie
• Zarządzanie i koordynacja projektu związanego głównie z placówkami przedszkolnymi
• Rekrutowanie pracowników
• Współpraca z działem rozliczeń i księgowości
• Nadzorowanie funkcjonowania placówek

Wymagania

• Doświadczenie w rozliczaniu projektów dofinansowanych ze środków unijnych w perspektywie 2014-2020
• Znajomość wytycznych horyzontalnych i programowych RPO WM 2014-2020
• Umiejętność przygotowania dokumentacji projektowej oraz wniosków
• Bardzo dobra znajomość zagadnień dotyczących funduszy UE
• Umiejętność zarządzania projektami – rozliczanie i kontrola płynności projektu
• Biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office
• Łatwość nawiązywania kontaktów oraz energia w działaniu
• Czynne prawo jazdy B

Oferujemy

• Możliwości rozwoju oraz uczestniczenie w szkoleniach z zakresu realizacji projektów unijnych podnoszących kwalifikacje
• Stabilne zatrudnienie
• Wysokie wynagrodzenie
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Samochód służbowy oraz wszystkie niezbędne narzędzia do pracy: komputer, telefon