Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Personalnych

Dąbrowa Górnicza

, Talent Partners

Specjalista ds. Personalnych

Opis stanowiska

• prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
• sporządzanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy,
• ewidencja czasu pracy, zwolnień lekarskich i innych nieobecności,
• wystawianie zaświadczeń dla pracowników,
• udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
• sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień i raportów (GUS, PFRON).

Wymagania

• wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe,
• doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą dokumentacji kadrowej pracowników,
• komunikatywna znajomość języka angielskiego,
• znajomość zagadnień prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
• praktyczna znajomość programu Płatnik,
• umiejętność obsługi komputera (Pakiet MS Office),
• obowiązkowość i dokładność,
• wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne.

Oferujemy

• stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z firmą,
• możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku w branży automotive,
• możliwość rozwoju zawodowego,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz ciekawy pakiet benefitów.