Branża

  • Prawo

Oczekiwane wykształcenie

  • Średnie

Lokalizacje

  • Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)
    (50-071)

Praca na stanowisku Sekretarka

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto)

, Nowicki & Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni

Sekretarka

Opis stanowiska

Kancelaria NOWICKI & Partnerzy Adwokaci i Radcwie Prawni, poszukuje osoby do całościowej obsługi stanowiska sekretaryjnego.

Podstawowe obowiązki:
- obsługa sekretariatu
- bieżąca obsługa terminarzy, kalendarzy, telefonów.

Wymagania

- doświadczenie na podobnym stanowisku
- dobra obsługa narzędzi biurowych
- dobra znajomość MS Office
- umiejętność organizacji czasu i stanowiska pracy

mile widziane wykształcenie wyższe administracyjne, ew. prawnicze

Oferujemy

- możliwość rozwoju zawodowego
- stabilne zatrudnienie