Branża

  • Edukacja / Szkolenia

Lokalizacje

  • Kraków
    (30-093)

Praca na stanowisku Młodszy Specjalista ds. koordynacji oraz rozliczeń finansowych projektu unijnego

Kraków

, Sekretariat

Młodszy Specjalista ds. koordynacji oraz rozliczeń finansowych projektu unijnego
Kraków

Opis stanowiska

-Sprawozdania z realizacji projektu
-Monitoring wskaźników i budżetu
-Koordynowanie i rozliczenie projektu
-Sporządzanie dokumentacji projektowej
-Opracowywanie wniosków o płatność

Wymagania

-Doświadczenie na stanowisku związanym z koordynowaniem projektów współfinansowanych ze środków unijnych
-Znajomość zagadnień programów operacyjnych 2014-2020
-Prawo jazdy kat.B
-Zdolności organizacyjne, nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów
-Znajomość obsługi SL2014

Oferujemy

-Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-Możliwość rozwoju – szkolenia
-Atrakcyjne wynagrodzenie