Branża

  • Obsługa klienta / Call Center

Lokalizacje

  • Żary
    (68-200)

Praca na stanowisku Doradca Klienta

Żary

, Agencja Zatrudnienia CRAFTS

Doradca Klienta
Żary

Opis stanowiska

Nowy oddział Call Center poszukuje kandydatów na stanowisko:

miejsce pracy: Żary

Obowiązki:
- Telefoniczne realizowanie sprzedaży produktów przy wykorzystaniu bazy potencjalnych Klientów,
- Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami,
- Dbanie o dobry wizerunek firmy.

Wymagania

- Chęci do pracy w telefonicznej obsłudze Klienta,
- Podstawowej znajomości obsługi komputera,
- Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych,
- Zaangażowania, wytrwałości, sumienności, nastawienia na współpracę,

Oferujemy

- Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
- Elastyczny grafik czasu pracy,
-Szkolenia z zakresu obsługi Klienta ukończone certyfikatem,
- Możliwość zdobycia doświadczenia w obsłudze Klienta w renomowanej firmie,
- Możliwość dalszego rozwoju zawodowego,
- Atrakcyjne wynagrodzenie (stała podstawa + prowizja zależna od osiąganych wyników),
- Fantastyczną atmosferę pracy,
-Stałą opiekę koordynatora.

Nie czekaj, wyślij CV przez portal.

Dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)."