Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Krzęcin
    (32-051)

Praca na stanowisku Asystent produkcji ds HR

Krzęcin

, 2×3

Asystent produkcji ds HR
Krzęcin

Opis stanowiska

wsparcie pionu produkcji w procesach zatrudniania, rozwoju i motywowania pracowników
udział w projektach HR, m.in. rozwój pracowników, ścieżka kariery, budowanie zaangażowania
organizowanie oraz udział w procesach rekrutacyjnych i szkoleniowych
zarządzanie programami rozwojowymi
sporządzanie raportów i analiz
tworzenie i implementacja narzędzi HR
udział w kształtowaniu otwartej komunikacji i wdrażaniu lean
wdrożenie oceny pracowniczej i współdoradztwo w zakresie polityki personalnej

Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe: Zarządzanie Zasobami Ludzkimi
min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
umiejętność zastosowania narzędzi HR
doświadczenie w pracy z kadrą kierowniczą (orientacja na cele biznesowe)
dobra znajomość przepisów prawa pracy
umiejętność budowania dobrych relacji z ludźmi
umiejętność określania priorytetów i zarządzania swoim czasem pracy
bardzo dobra znajomość MS Excel
należyta dokładność i niekonwencjonalne myślenie

Oferujemy

ciekawą pracę w młodym zespole
ambitne, nietuzinkowe zadania
stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
atrakcyjne warunki wynagrodzenia