Branża

  • Budownictwo

Lokalizacje

  • Gdańsk
    (80-001)

Praca na stanowisku Robotnik budowlany

Gdańsk

, Elkor-Bud Sp. z o. o.

Robotnik budowlany
Gdańsk

Opis stanowiska

- murarz
- zbrojarz-betoniarz
- dekarz
- cieśla
- pracownika do prac wykończeniowych : (szpachlowanie, szlifowanie, malowanie, obsługa elektronarzędzi, montaż drobnych elementów)

Wymagania

- doświadczenia w pracy ok 1 rok
- umiejętności pracy w zespole,
- solidności,
- umiejętności posługiwania się elektronarzędziami
- gotowości do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy

- umowę o pracę ( brutto 2500-4000)
- stabilne zatrudnienie,
- dowóz na budowy na terenie woj. pomorskiego
- prace na terenie Tczewa i Trójmiasta
- pakiet socjalny.