Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Administrator Sieci i IT

Lublin

, o4b Sp. z o.o.

Administrator Sieci i IT
Lublin

Opis stanowiska

- zarządzanie serwerami i konfiguracja sieci
- utrzymanie aplikacji i zapewnienie stabilności jej działania
- analiza zgłoszonych błędów
- instalacja aplikacji na środowisku testowym i produkcyjnym
- testy aplikacji po wprowadzeniu poprawek do aplikacji
- systematyczne kontrolowanie poprawnego działania aplikacji (monitoring działania serwerów oraz aplikacji)
- naprawa oraz likwidacja błędów, które wpływają na poprawne działanie systemów
- optymalizacja aplikacji
- wirtualizacja środowisk
- wsparcie developerów w analizie problemów sieciowych
- pisanie skryptów automatyzujących procesy instalacji

Wymagania

- umiejętność administracji serwerami opartymi na Linuksie (Oracle, Ubuntu Server)
- znajomość zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP
- podstawowa znajomość Java, SQL
- znajomość Git, Maven
- podstawowa znajomość usług sieciowych SOAP i związanych z nimi technologii (XML, WSDL, JAXB, JAX-WS, XPath, XQuery, XSLT)
- dobra znajomość języka angielskiego
- studia wyższe informatyczne lub techniczne / wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:
- znajomość WSO2 ESB, Oracle Service Bus, Oracle SOA
- znajomość Apache Tomcat, Weblogic
- znajomość Elasticsearch, Logstash, Kibana,
- znajomość Baz danych MySQL, Oracle, Hadoop lub inne bazy NoSQL
- bardzo dobra znajomość Java
- znajomość wzorców projektowych warstwy integracji

Oferujemy

- przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
- dużo pracy nad ciekawymi projektami
- swobodę działania i wzajemne wsparcie
- możliwość rozwoju
- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- kartę MultiSport