Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Lublin
    (20-001)

Praca na stanowisku Backend Developer

Lublin

, o4b Sp. z o.o.

Backend Developer
Lublin

Opis stanowiska

• tworzenie architektury i projektowanie aplikacji
• development aplikacji z wykorzystaniem technologii wymienionych poniżej
• optymalizacja aplikacji i wsparcie osób utrzymujących aplikacje
• rozwijanie naszych wewnętrznych bibliotek, kreowanie i wdrażanie nowych pomysłów, które pozwolą szybciej i efektywniej tworzyć aplikacje J2EE

Wymagania

• doświadczenie na podobnym stanowisku
• bardzo dobra znajomość języka programowania Java
• dobra znajomość JEE, JPA, Hibernate, Spring, Cache drugiego poziomu, JMS
• znajomość środowiska Eclipse, NetBeans
• znajomość Git, Maven
• dobra znajomość relacyjnych i SQL
• dobra znajomość architektury aplikacji webowych
• znajomość wzorców projektowych i ich praktycznego zastosowania
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• dobra znajomość języka angielskiego
• umiejętność logicznego myślenia

DODATKOWYM ATUTEM BĘDĄ:
• bardzo dobra znajomość Cache np.: Hazelcast, Coherence lub innych implementacji
• dobra znajomość JMS np.: Hazelcast lub innych implementacji
• znajomość obiektowych baz danych (NoSQL)
• znajomość UML i BPMN
• praktyczne zastosowanie zwinnych metodyk wytwarzania aplikacji.

Oferujemy

- przyjazną atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole
- dużo pracy nad ciekawymi projektami
- swobodę działania i wzajemne wsparcie
- możliwość rozwoju
- elastyczny czas pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie
- kartę MultiSport