Branża

  • Marketing / Public Relations

Lokalizacje

  • Konin
    (42-240)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Marketingu (i sprzedaży)

Konin

, Voxflor Europe sp. z o.o.

Specjalista ds. Marketingu (i sprzedaży)
Konin

Opis stanowiska

przygotowanie i planowanie kampanii reklamowych produktów - także w Internecie, wyglądu banerów, stron www, mailingu do klientów
zadania związane z realizacją strategii marketingowej
analizowanie bieżących wyników sprzedażowych, aktywne reagowanie i rekomendacja rozwiązań w celu zwiększenia sprzedaży
aktywną współpracę z zespołami sprzedażowymi
wsparcie w organizacji event’ów dla architektów i firm współpracujących
tworzenie treści oraz narzędzi wspierających marketing i sprzedaż

Wymagania

minimum 2–3 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
proaktywnego podejścia do zadań
umiejętności tworzenia koncepcji i zakresu projektów oraz ich realizacji w założonych terminach
dbałości o szczegóły
doskonałych umiejętności komunikacyjnych (również pisemnych), dbałości o poprawność językową, doświadczenie w tworzeniu tekstów, także w języku angielskim
kreatywności, pozytywnego myślenia i zaangażowania
przykłady sukcesów prowadzonych akcji marketingowych będą przez Nas mile widziane
doświadczenia w działaniach PR

Oferujemy

zatrudnienie w stabilnej firmie w oparciu o umowę o pracę
niezbędne narzędzia pracy
realizację ciekawych, zróżnicowanych tematycznie projektów na rynku międzynarodowym