Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Rybnik
    (44-200)

Praca na stanowisku Sprzedawca/Doradca Klienta

Rybnik

, Merkury Market Sp. z o.o. Sp. k.

Sprzedawca/Doradca Klienta
Rybnik

Opis stanowiska

W związku z planowanym rozwojem sieci Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. ogłaszamy nabór na stanowisko Sprzedawca/ Doradca klienta.

Miejsce pracy: Rybnik

Wymagania

Wykształcenie min. średnie
Umiejętność obsługi komputera
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
Swoboda w prowadzeniu rozmów handlowych
Rozwinięte zdolności komunikacyjne
Doświadczenie w obsłudze klienta - mile widziane
Znajomość branży będzie dodatkowym atutem
Gotowość do odbycia szkolenia poza miejscem zamieszkania

Oferujemy

Szkolenie wdrożeniowe
Zakwaterowanie za czas szkolenia wyjazdowego
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość awansu

Osoby zainteresowane pracą proszę o wysłanie CV i listu motywacyjnego przez portal. Proszę o zamieszczenie w CV zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Merkury Market spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k.
ul. Czajkowskiego 51
38-400 Krosno