Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Bełchatów
    (97-400)

Praca na stanowisku Księgowa

Bełchatów

, PTS Betrans

Księgowa
Bełchatów

Opis stanowiska

- księgowanie faktur zakupowych – materiałowych i usługowych,
- kwalifikacja faktur zakupowych pod względem podatku VAT oraz podatku dochodowego,
- księgowanie wyciągów bankowych,
- prowadzenie rozrachunków z kontrahentami i windykacja należności,
- sporządzanie sprawozdań statystycznych,
- prowadzenie ewidencji środków trwałych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe ekonomiczne, najlepiej kierunkowe – finanse i rachunkowość,
- znajomość ustawy o Rachunkowości,
- znajomość Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej,
- znajomość przepisów podatkowych,
- umiejętność analitycznego myślenia,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność,

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
- możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji