Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Bielany Wrocławskie
    (55-040)

Praca na stanowisku Operator/ inspektor jakości

Bielany Wrocławskie

, Max Power Sp. z o.o.

Operator/ inspektor jakości

Opis stanowiska

-zachowanie norm jakościowych i standardów BHP;
-pomiar części narzędziami maualnymi (mikrometr, suwmiarka, itp.) i/lub przy wykorzystaniu maszyny CMM
-obsługa programu ERP w zakresie wykonywanie transakcji
-sprawdzanie wyrobów i potwierdzanie zgodności z dokumentacją technologiczną i konstrukcyjną na etapach kontroli przyjęć, procesu produkcji i kontroli ostatecznej;
-opracowanie właściwej dokumentacji dla części wysyłanych do klienta;
-wystawianie dokumentów niezgodności, sporządzanie raportów kontroli pierwszej sztuki.

Wymagania

-znajomość rysunku technicznego;
-umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi ( suwmiarka, mikrometr, średnicówka, itp.);
-znajomość języka angielskiego ( komunikatywna);
-zdolności manualne;
-umiejętność pomiaru maszyną CMM

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie;
-zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcą;
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
-transport pracowniczy;
-pakiet socjalny oraz medyczny;
-szkolenia wdrożeniowe i rozwojowe;
-ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznym rozwijającym się środowisku produkcyjnym.