Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Biskupice Podgórne
    (55-040)

Praca na stanowisku Technik utrzymania ruchu

Biskupice Podgórne

, Max Power Sp. z o.o.

Technik utrzymania ruchu

Opis stanowiska

-utrzymanie maszyn w ciągłej produkcji;
-planowanie i wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych;
-montaż i demontaż w urządzeniach technicznych zespołów składających się z napędów hydraulicznych, pneumatycznych i elektrycznych;
-pomiary parametrów procesów technologicznych;
-optymalizacja czasu trwania i sposobu wykonania prac remontowych i przeglądów okresowych;
-obsługa narzędzi/ maszyn konwencjonalnych
(wiertarki, szlifierki itp);
-tworzenie instrukcji pracy/procedur.

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne (mechatronika, mechanika, elektronika, elektryka lub pokrewne);
-minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku, w środowisku produkcyjnym;
-praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki/ elektryki/ pneumatyki;
-doświadczenie w obsłudze robotów przemysłowych byłaby dodatkowym atutem;
-innowacyjność i bardzo dobra organizacja pracy;
-znajomość pakietu MS Office;
-mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne SEP E1;
-mile widziana znajomość języka angielskiego;
-mile widziane doświadczenie w pracy ze sterownikami marki OMRON/ MITSUBISHI

Oferujemy

-atrakcyjne wynagrodzenie;
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
pakiet socjalny oraz medyczny;
-szkolenie wdrożeniowe i rozwojowe;
-ciekawą pracę w międzynarodowym, dynamicznie rozwijającym się środowisku produkcyjnym.