Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Dąbrowa Górnicza
    (41-300)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Pracownik obsługi produkcji

Dąbrowa Górnicza

, STAFF SERVICE Sp. z o.o.
zakończona
Opublikowane 2018-02-23 17:14:41

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Pracownik obsługi produkcji
Dąbrowa Górnicza

Opis stanowiska

1) wykonywanie drobnych prac pomocniczych na produkcji

Wymagania

1) gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

1) umowa o pracę tymczasową z możliwością zatrudnienia bezpośredniego w firmie
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.