Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Sprzedawca

Szczecin

, DanHen

Sprzedawca
Szczecin

Opis stanowiska

Firma DanHen (www.danhen.com) jest polską marką odzieżową, która od ponad 30 lat ubiera aktywne, pewne siebie kobiety. Łączymy w sobie klasyczną, subtelną elegancję z romantyczną damską naturą. Odnajdujemy harmonię, zestawiając najwyższą jakość tkanin z niepowtarzalnością projektów by podkreślać to, co w każdej z nas najpiękniejsze: przyjemność bycia kobietą!

Naszą najlepszą wizytówką są nasi ludzie. Pełni pasji i entuzjazmu, dla których moda jest źródłem nieustającej inspiracji.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Sprzedawca
Salon mody DanHen - Centrum Handlowe Ster - Szczecin

Zakres obowiązków:
- bieżący kontakt z klientem;
- ekspozycja asortymentu w oparciu o standardy i parametry estetyczne;
- prowadzenie codziennej dokumentacji;
- współpraca z innymi działami firmy.

Wymagania

- umiejętności interpersonalne, komunikacyjne;
- samodzielność w prowadzeniu działań i umiejętność pracy w zespole;
- chęć do zdobywania nowej wiedzy, odpowiedzialność, dokładność, wnikliwość;
- wysoka kultura osobista;
- dobra znajomość pakietu MS Office;
- mile widziana znajomość języków obcych.

Oferujemy

- pracę w stabilnej firmie;
- atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny;
- perspektywy rozwoju zawodowego;
- przyjazną atmosferę i atrakcyjne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu, prosimy o przesłanie swojego curriculum vitae i listu motywacyjnego.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ust Nr 133 poz. 883, ze zm.)"