Branża

  • Sprzedaż / Przedstawiciele

Lokalizacje

  • Rzeszów
    (35-001)

Praca na stanowisku SPRZEDAWCA MOBILNY – MERCHANDISER

Rzeszów

, Jobs Plus

SPRZEDAWCA MOBILNY – MERCHANDISER
Rzeszów

Opis stanowiska

Jesteś empatyczny oraz posiadasz zdolności komunikacyjne. Ponadto dobrze radzisz sobie ze stresem i jesteś nastawiony na cele. Sprawdź co dla Ciebie mamy!
Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją HR poszukującą pracowników.
Aktualnie dla naszego Klienta wiodącego sprzedawcy klejów na rynku polskim poszukujemy osoby
na stanowisko:

Region działania: Kraków, Rzeszów

Wybrana osoba będzie odpowiedzialna za ekspozycję materiałów reklamowych oraz sprzedaż w punktach sprzedaży detalicznej.

Kluczowe zadania:
• układanie towaru według określonych standardów
• umieszczanie materiałów reklamowych
• sprzedaż produktów

Wymagania

Szukamy Ciebie jeśli:
• chcesz zdobyć wiedzę z zakresu zasad merchandisingu i sprzedaży
• jesteś gotowy do częstych podróży (około 2 wyjazdy w tygodniu)
• posiadasz prawo jazdy kat. B i jazda samochodem nie stanowi dla Ciebie problemu
• stawiasz sobie ambitne cele oraz z zaangażowaniem i wytrwałością je realizujesz
• posiadasz łatwość w nawiązywaniu relacji z innymi

Oferujemy

Nasz klient oferuje:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• premię miesięczną
• szkolenia branżowe (produktowe, sprzedażowe)
• niezbędne narzędzia pracy (samochód , tablet, telefon)
• pracę pełną wyzwań o dużym zakresie samodzielności

JESTEŚ ZDECYDOWANY ??
Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych przez: Jobs Plus Krzysztof Rajtar (ul. Bonarka 11, 30-415 Kraków) oraz przekazywanie tych danych stronom trzecim w celach realizacji procesu rekrutacyjnego.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1350.