Branża

  • Transport / spedycja

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Spedytor międzynarodowy

Szczecin

, Mark Spedition Sp. z o.o.

Spedytor międzynarodowy
Szczecin

Opis stanowiska

Mark Spedition Sp. z o.o.
Firma spedycyjno-transportowa poszukuje spedytorów międzynarodowych:

Miejsce pracy: Szczecin(obrzeża)

Opis stanowiska:
• organizacja spedycji międzynarodowej
• planowanie i ustalanie warunków transportu
• aktywne, skuteczne poszukiwanie nowych klientów i firm przewozowych
• budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i optymalizacja kosztów spedycyjnych
• dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom
• kreowanie w środowisku spedycyjnym marki firmy Mark Spedition Sp. z o.o.

Wymagania

• posiadasz wystarczające doświadczenie w branży spedycyjnej, by podejmować samodzielne decyzje?
• znasz język angielski, niemiecki lub hiszpański i francuski na poziomie średniozaawansowanym?
• znasz obsługę giełd transportowych?
• jesteś osobą, która lubi pracować pod presją czasu?
• chcesz, być dodatkowo wynagradzany za swoją pracę?
• posiadasz wysoką motywację wewnętrzną i chęć rozwoju osobistego?

Osoby, które odpowiedziały twierdząco na wszystkie pytania, prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej CV, oraz ewentualne referencje od poprzednich pracodawców.

Oferujemy

• stałe wynagrodzenie wzbogacone o system prowizyjny i premiowy (ok. 4500 – 7500 zł)
• umowa o pracę
• bardzo dobrze rozbudowany system socjalny dla pracowników
• bezpłatna opieka medyczna 24h dzięki programowi lojalnościowemu z Medicover Polska
• system szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych umożliwiających rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji;
• pracę w zgranym zespole oraz wsparcie doświadczonej kadry

CV proszę wysyłać przez portal z dopiskiem Spedytor.