Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Przedstawiciel Bankowy

Wrocław

, Blue Idea

Przedstawiciel Bankowy
Wrocław

Opis stanowiska

*Aktywnie pozyskiwać nowych klientów
*Sprzedawać najlepsze produkty i usługi ING Banku Śląskiego w nowoczesnych punktach zlokalizowanych w galeriach handlowych
*Doradzać w zakresie oferowanych usług
*Odpowiadać za realizację celów biznesowych oraz raportować swoje wyniki sprzedaży
*Zapewniać najwyższą jakość obsługi w oparciu o wewnętrzne procedury bankowe
*Uczestniczyć w akcjach marketingowych i innych aktywnościach organizowanych przez bank

Wymagania

*Wykształcenie min. średnie
*Kreatywność, zaangażowanie i zapał do pracy
*Umiejętność skutecznej komunikacji i samodzielnego rozwiązywania problemów
*Odpowiedzialność za wykonywaną pracę
*Sprawna obsługa pakietu Office
*Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
*Wysoka kultura osobista oraz profesjonalizm w kontaktach biznesowych
*Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny)

Oferujemy

*Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie, która stale i dynamicznie się rozwija
*Jasny i korzystny system prowizyjny uzależniony od wyników pracy
*Wysokie zarobki
*Dodatkowy benefit w postaci karty sportowej
*Samodzielność i realizację wyzwań
*Uczestnictwo w szkoleniach produktowych i sprzedażowych
*Możliwość rozwoju zawodowego i awansu