Branża

  • Inżynieria / Technika / Jakość

Lokalizacje

  • Kostrzyn nad Odrą
    (66-470)

Praca na stanowisku Inżynier Jakości

Kostrzyn nad Odrą

, Experum HR

Inżynier Jakości

Opis stanowiska

• nadzorowanie i analiza jakości projektów,
• obsługa wizyt klientów, współpraca z klientami w kwestiach jakościowych,
• doskonalenie jakości wewnętrznej poprzez wyznaczanie celów jakościowych,
• zarządzanie reklamacjami od klientów,
• tworzenie i wdrażanie planu jakości,
• udzielanie wsparcie i pomocy dla działu produkcji w przypadku wystąpienia problemów jakościowych,
• organizacja kontroli produktów,
• stałe doskonalenie procesów i produktów.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne, (mile widziane doświadczenie z zakresu elektroniki (PCB),
• minimum 3 lata doświadczenia w obszarze produkcji elektroniki,
• doświadczenie w branży Automotive (mile widziane),
• znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie na poziomie bardzo dobrym,
• znajomość narzędzi jakościowych – 8D, 5WHY, PDCA,
• umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz rozwiązywania problemów,
• wysoka kultura osobista,
• komunikatywność.

Oferujemy

• stabilną i ciekawą pracę w profesjonalnym środowisku,
• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
• kontakt z nowoczesną techniką i technologiami,
• ścieżkę rozwoju zawodowego,
• prywatną opiekę medyczną.