Branża

  • IT – software

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Programista Java / JVM

Szczecin

, Designed.ly Sp. z o.o.

Programista Java / JVM
Szczecin

Opis stanowiska

Jeżeli nie chcesz przez resztę życia być małym trybikiem w wielkiej maszynie i pisać banalnego kodu w ramach outsourcingu, jeżeli kochasz technologie i chcesz rozwijać się w dziedzinie tworzenia oprogramowania, porozmawiaj z nami.

W Designed.ly Sp. z o.o. budujemy własne aplikacje w oparciu o najnowsze technologie takie jak React.js, React Native czy NoSQL z backendami w językach takich jak Java, Ruby i Clojure działające na JVM.

W związku z powstaniem nowego biura na terenie Technoparku Pomerania poszukujemy pracowników na umowę o pracę na stanowisko: Programista Java / JVM

Wymagania

- Pasja do programowania i chęć nauki nowych technologii i technik programowania,
- Dobra znajomość co najmniej jednego z następujących języków: Java, Ruby lub Clojure (ewentualnie C++ lub inny język obiektowy).
- Umięjętność posługiwania się językiem angielskim na poziomie pozwalającym na sprawne zapoznanie się z dokumentacją,
- Biegła znajomość obiektowego podejścia do tworzenia oprogramowania,
- Podstawowa umiejętność korzystania z relacyjnych baz danych (SQL).

Mile widziane

- Doświadczenie w programowaniu TDD/BDD i wykorzystaniu innych technik Agile,
- Podstawowa znajomość programowania funkcyjnego (functional programming) w dowolnym języku.

Podstawową cechą, której poszukujemy u kandydatek i kandydatów jest chęć rozwoju. Jeżeli pragniesz doskonalić się jako programista, poznając nowe języki programowania techniki i narzędzia, umożliwimy Ci to poprzez dostęp do wiedzy, szkoleń i możliwość praktyki.

Oferujemy

Dokumenty aplikacyjne w formacie pdf (C.V. oraz list motywacyjny) proszę przesyłać przez portal z dopiskiem "Programista Java / JVM". Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.