Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Rzeczyce
    (23-440)

Praca na stanowisku Pracownik produkcji

Rzeczyce

, Derksen Polska Sp. z o.o.

Pracownik produkcji
Rzeczyce

Opis stanowiska

- odbieranie i pakowanie plastikowych elementów w kartony;
- kontrola jakości produktów.

Wymagania

- mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
- zdolności manualne;
- dyspozycyjność;
- odpowiedzialne podejście do pracy;
- nastawienie na jakość i efektywność.

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym);
- pracę w systemie trzyzmianowym poniedziałku do piątku;
- możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia;
- zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku.