Branża

  • Bankowość / Księgowość

Lokalizacje

  • Pińczów
    (28-400)

Praca na stanowisku Doradca Finansowy - specjalista/kasjer

Pińczów

, Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa "Jaworzno"

Doradca Finansowy - specjalista/kasjer
Pińczów

Opis stanowiska

- udzielanie pożyczek i kredytów
- obsługa rachunków osobistych
- sprzedaż ubezpieczeń
- obsługa kasowa

Wymagania

- umiejętności analitycznego myślenia
- obsługa komputera
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od wyników sprzedaży
- karta MultiSport
- pracowniczy program emerytalny
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy
- system szkoleń oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji