Strona internetowa korzysta z plików cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w celu optymalizacji treści dostępnych w naszych serwisach, dostosowania ich do indywidualnych potrzeb każdego użytkownika, jak również dla celów reklamowych i statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Więcej informacji na temat plików cookies znajdziesz w dalszej części naszej Polityki Prywatności.
Zamknij

Branża

  • Praca Fizyczna

Lokalizacje

  • Nisko
    (11-230)

Forma zatrudnienia

  • pełny etat

Pracodawca ma prawo do wcześniejszego zakończenia rekrutacji.

Praca na stanowisku Magazynier

Nisko

, Smart MBC
zakończona
Opublikowane 2018-03-06 15:05:12

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko

Magazynier
Nisko

Opis stanowiska

- standardowe prace magazynowe;
- przyjmowanie dostaw;
- weryfikacja stanu magazynowego - ilości produktów;
- wydawanie towaru Klientom.

Wymagania

- dyspozycyjności do pracy od zaraz;
- odpowiedzialności za powierzone zadania;
- sumienności podczas wykonywania pracy.

Oferujemy

- współpracę opartą na umowę zlecenie/dzieło;
- przyjazną atmosferę pracy;
- wspaniały i zawsze chętny do pomocy zespół!
Ogłoszenie jest już nieaktywne, nie można na nie aplikować.