Branża

  • Produkcja

Lokalizacje

  • Cała Polska
  • Winterthur
    (Szwajcaria)

Praca na stanowisku Monter izolacji termicznej Szwajcaria

Cała Polska

, NordWind

Opis działalności firmy

Jesteśmy licencjonowaną Agencją Pośrednictwa Pracy (nr.licencji 7572), specjalizującą się w pozyskiwaniu ofert na terenie Austrii, Niemiec i Holandii. Współpracujemy jedynie z rzetelnymi firmami z krajów niemieckojęzycznych. Rekrutujemy pracowników z Polski tylko do legalnej pracy w różnych zawodach z branży budowlanej, metalowej, gastronomicznej, medycznej oraz w zawodach technicznych. Dzięki dobrej znajomości rynku możemy zaproponować Państwu solidnego pracodawcę, który doceni Wasze zaangażowanie.

Monter izolacji termicznej Szwajcaria
Cała Polska

Opis stanowiska

Agencja Pośrednictwa Pracy NordWind (nr licencji 7572) dla szwajcarskiego kontrahenta poszukuje osób na stanowisko monter izolacji termicznej

Prosimy o aplikowanie wyłącznie osoby spełniające w/w kryteria.

Do swojego zgłoszenia należy dołączyć:

- CV w j. polskim,

- CV w j. niemieckim (warunek konieczny),

- kopie uprawnień.

Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przedstawionych

przeze mnie dokumentach dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury rekrutacji – zgodnie

z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz.883).”

Wymagania

- dobra znajomość języka niemieckiego,

- doświadczenie w zawodzie izolatora minimum 2 lata,

- umiejętność montowania izolacji z: armaflex, blachy, aluminium, wełny, PVC,

- prawo jazdy kat.B,

- dyspozycyjność.

Oferujemy

- bardzo dobrze płatną pracę w szwajcarskiej firmie,

- zatrudnienie na szwajcarskich warunkach,

- zakwaterowanie,

- pomoc w załatwieniu formalności.