Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Szczecin
    (70-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds.Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

Szczecin

, BenLER International Sp. z o.o.

Specjalista ds.Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego
Szczecin

Opis stanowiska

BenLER International Sp. z o.o. jest firmą handlowo-usługową z siedzibą główną w Szczecinie. Firma oferuje szeroki zakres usług.

Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Specjalista ds. Obsługi Klienta
Niemieckojęzycznego

Opis stanowiska:
• aktywne pozyskiwanie nowych klientów niemieckojęzycznych oraz utrzymywanie dobrych relacji z dotychczasowymi klientami
• przygotowywanie ofert produktów gastronomicznych
• prowadzenie korespondencji z klientami niemieckojęzycznymi
• prowadzenie transakcji sprzedażowych z klientem niemieckojęzycznym aż do finalizacji
• negocjacje handlowe
• tworzenie powiązań biznesowych po stronie niemieckiej
• analiza rynku
• współpraca z innymi działami w firmie odnośnie sprzedaży
• dbanie o wizerunek strony internetowej
• prezentacja firmy oraz produktów na niemieckich serwisach sprzedażowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• doświadczenie sprzedażowe z klientem niemieckojęzycznym
• znajomość języka niemieckiego na poziomie biegłym w mowie i piśmie
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• obsługa komputera i MS Office
• dobra organizacja pracy
• wysoki poziom umiejętności handlowych i negocjacyjnych
• prawo jazdy kat. B

Oferujemy

• umowę o pracę
• pracę w prężnie rozwijającej firmie
• narzędzia niezbędne do pracy (laptop, telefon)
• szanse na rozwój zawodowy
Aplikacje (cv, list motywacyjny) wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać przez portal.

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."