Branża

  • Handel / Sprzedaż

Lokalizacje

  • Toruń
    (22-171)

Forma zatrudnienia

  • umowa zlecenie / o dzieło

Praca na stanowisku Agent Mobilny

Toruń

, Optima Sp. z o.o.

Agent Mobilny
Toruń

Opis stanowiska

Optima Sp. z o.o., firma z branży finansowej, będąca częścią amerykańskiej korporacji DFC, poszukuje kandydatów do pracy w charakterze:
Kim jest Agent Mobilny?
• To osoba aktywnie poszukująca klientów dla firmy Optima Sp. z o.o.

Wymagania

Kogo Szukamy?
• Osób szukających pracy dodatkowej, odznaczających się otwartością, pracujących z ludźmi. Chętnie podejmiemy współpracę z osobami, których praca wiąże się z bezpośrednim kontaktem z klientami np. sprzedaż kosmetyków, usługi pocztowe, telewizje kablowe, usługi telekomunikacyjne.

Oferujemy

System wynagradzania:
• Agent Mobilny otrzymuje wynagrodzenie w formie % od kwoty wypłaconej pożyczki.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV poprzez portal.