Branża

  • Administracja / Biuro

Lokalizacje

  • Wrocław
    (50-900)

Praca na stanowisku Asystentka Biura

Wrocław

, Experum HR

Asystentka Biura
Wrocław

Opis stanowiska

• wsparcie zarządu w codziennych obowiązkach,
• udział w spotkaniach z klientami i firmami współpracującymi,
• organizowanie spotkań i wyjazdów służbowych,
• organizacja pracy biura, przygotowywanie korespondencji, współpraca z urzędami,
• dbanie o terminowość zadań i właściwy obieg dokumentacji.

Wymagania

• wykształcanie minimum średnie (status studenta będzie dodatkowym atutem),
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego na poziomie minimum B2,
• znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
• dobra znajomość pakietu MS Office,
• dobra organizacja pracy własnej,
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• komfortowe środowisko pracy, narzędzia służbowe,
• rozwój osobisty w szybko rozwijającej się firmie,
• praca w młodym zespole,
• atrakcyjne wynagrodzenie.