Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Włocławek
    (87-800)

Forma zatrudnienia

  • inne

Praca na stanowisku Elektryk/Elektromonter

Włocławek

, M.K. Tensor Sp. z o.o.

Elektryk/Elektromonter
Włocławek

Opis stanowiska

M.K. Tensor Sp. z o.o. firma działająca na rynku od 2010 roku, w branży elektrycznej, mechanicznej i automatycznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

(mile widziane zorganizowane grupy osób z Nadzorem - Brygadzista/Elektryk)

Opis stanowiska:

• Praca na obiektach przemysłowych – montaż, demontaż tras kablowych oraz podłączanie instalacji elektrycznych,
• Prace pomiarowe.

Wymagania

• Wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektrotechnik lub kierunek pokrewny),
• Merytoryczna i praktyczna znajomość zagadnień z branży elektrycznej, elektroenergetycznej,
• Mile widziana wiedza z zakresu automatyki oraz energetyki cieplnej,
• Uprawnienia elektryczne SEP do i powyżej 1 kV (praca na wysokości powyżej 3m),
• Mile widziane posiadanie uprawnień energetycznych,
• Udokumentowane min. 2 lata na podobnym stanowisku pracy,

Oferujemy

• Stałe zatrudnienie w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
• Możliwość rozwoju i awansu,
• Miejsce wykonywania pracy Włocławek,
• Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych zawierających CV wraz z certyfikatami i załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”