Branża

  • Hotelarstwo / Turystyka

Lokalizacje

  • Łódź
    (90-001)

Praca na stanowisku Specjalista ds. Turystyki

Łódź

, Crazy Tours

Specjalista ds. Turystyki
Łódź

Opis stanowiska

- sprzedaż ofert turystycznych
- profesjonalna obsługa Klienta (bezpośrednia, mailowa oraz telefoniczna)

Wymagania

- bardzo dobra znajomość geografii świata (weryfikowana na rozmowie kwalifikacyjnej)
- doświadczenie w zakresie obsługi Klienta (mile widziane w sprzedaży ofert turystycznych)
- komunikatywność, zaangażowanie w wykonywaną pracę, wysoki poziom kultury osobistej
- otwartość na nową wiedzę
- zainteresowanie branżą turystyczną
- dyspozycyjność

Oferujemy

- współpracę w oparciu o umowę o pracę
- bezpłatne szkolenia (w tym wyjazdowe)
- wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji oraz system bonusowy oparty na wynikach sprzedażowych
- możliwość dalszego rozwoju