Branża

  • Inne

Lokalizacje

  • Ełk
    (19-300)

Praca na stanowisku Tokarz / Frezer

Ełk

, Wematool Sp. z o.o.

Tokarz / Frezer
Ełk

Opis stanowiska

- Obsługa maszyn i urządzeń warsztatowych, tj. tokarka, frezarka,
- Wykonywanie poszczególnych zadań zleconych oraz zgodnie z instrukcjami przełożonego,
- Wykonywanie detali oraz części maszyn zgodnie z dokumentacją techniczną lub na wzór detalu
- Wykonywanie niezbędnych zmian/modyfikacji maszyn i urządzeń.

Wymagania

- Doświadczenie w pracy na stanowisku tokarza / frezarza,
- Umiejętność współpracy w zespole,
- Sumienność, dokładność, zorganizowanie.

Oferujemy

- Umowę o pracę,
- Pracę w systemie jednozmianowym,
- Przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy,
- Atrakcyjne wynagrodzenie.