Branża

  • Human Resources / Zasoby ludzkie

Lokalizacje

  • Bielany Wrocławskie
    (55-040)

Praca na stanowisku Wsparcie w dziale HR

Bielany Wrocławskie

, Adecco

Wsparcie w dziale HR

Opis stanowiska

- Prace biurowe - segregowanie dokumentów
- Skanowanie dokumentów
- Odpowiadanie pracownikom na zadawane pytania z zakresu prawa pracy
- Organizowanie spotkań
- Bieżąca realizacja zadań zleconych przez dział HR

Wymagania

- Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku 8:00-16:30
- Znajomość prawa pracy
- Wysoka kultura osobista
- Mile widziane doświadczenie w pracy biurowej

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie: 21 zł brutto/godzinę
- Umowę o pracę tymczasową
- Obiad za symboliczną 1 złotówkę
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie