Branża

  • IT

Lokalizacje

  • Warszawa
    (00-686)

Praca na stanowisku Analityk Business Intelligence

Warszawa

, Analityk Business Intelligence

Analityk Business Intelligence
Warszawa

Opis stanowiska

* Sporządzanie dashboardów oraz analiz sprzedaży na podstawie danych z dostępnych urządzeń i systemów
* Praca w środowisku SAP
* Rozwój i usprawnianie narzędzi BI
* Analityczne wsparcie wszystkich działów firmy, w tym przede wszystkim Zarządu oraz działu sprzedaży
* Współpraca międzynarodowa z działami BI w zagranicznej centrali i zagranicznych spółkach grupy
* Praca z bazami danych, update i ich weryfikacja
* Projektowanie i wdrażanie niezbędnych zmian w procesach przepływów danych dla efektywnego modelu danych na potrzeby raportowania BI

Wymagania

* Doświadczenie w pracy z bazami danych, tworzeniu analiz i raportów
* Dobra znajomość języka angielskiego (codzienna komunikacja z zagraniczną centralą)
* Bardzo dobra znajomość MS Excel
* Znajomość języka VBA - na poziomie tworzenia narzędzi dla innych użytkowników
* Wykształcenie wyższe, mile widziane IT lub pokrewne
* Wysokie umiejętności analityczne oraz umiejętność pracy z dużą ilością danych

Zapunktujesz dodatkowo gdy posiadasz:
* Znajomość SAP (moduł SD i MM)
* Znajomość tabel przestawnych wraz z fragmentatorami (ang. Slicers)
* Znajomość EDI (elektroniczna wymiana dokumentów)

Oferujemy

* Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kompetencji
* Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
* Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
* Umowę o pracę wraz z pakietem socjalnym
* Dla osób nieposiadających samochodu zapewniamy stały bezpłatny transport z pętli autobusowej na Okęciu do siedziby firmy i z powrotem